Idealny T-shirt dla męskiej sylwetki

male-3139289_1280

Gdy jesteśmy na zakupach i poszukujemy idealnego T-shirtu dla nas, to czy wiemy czego poszukiwać? Kwestie, na które zwracamy uwagę to przede wszystkim kolor, nadruk, krój, a także typ dekoltu. Bardzo duże znaczenie odgrywa także indywidualny gust mężczyzny, który decyduje o tym, na jaką okazję założy daną koszulkę. Dziś damy wam kilka rad, aby wasze następne wyjście do sklepu było nieco przyjemniejsze i łatwiejsze.

Modelowanie sylwetki

Koszulka podobnie jak wszystkie inne elementy garderoby może pomóc nam w drobnym modelowaniu naszego wyglądu. Dzięki dobrze dobranemu krojowi naszego T-shirtu możemy wyeksponować pewne elementy, natomiast inne skutecznie zatuszować. Ważne jest to, aby nie popaść w całkowite skrajności i nie przesadzić w żadną ze stron. Zbyt ciasna koszulka, będzie nie tylko krepować nasze ruchy, ale także sprawi, że będziemy wyglądać komicznie, natomiast w za dużym będziemy wyglądać niechlujnie. Jeżeli chodzi o rękawy, powinny one sięgać nie dalej niż do połowy ramienia i nie opinać przesadnie naszego bicepsa. Jedne z najlepszych T shirtów dla mężczyzn to bez wątpienia te od Tommyego Hilfigera.

Jakość

Jakość materiału jak możemy się domyślać idzie ręka w ręke wraz z ceną tshirtu. Łatwo się domyślić, że gdy nasz nowy zakup będzie kosztować kilkanaście złotych, jego wykonanie nie będzie stało na najwyższym poziomie. Warto także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego stworzono dany produkt. Największą ilość pieniędzy wydamy na egipską bawełnę, która jest niezwykle miękka w dotyku, a wraz ze spadkiem ceny coraz częściej spotkamy mieszanki bawełny ze sztucznymi włóknami takimi jak poliester.

Kolorystyka

Omówmy jeszcze kwestie koloru, gdyż wbrew pozorom ma on bardzo duże znaczenie na to, jak się prezentujemy w całej stylizacji. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest oczywiście biały, który można wykorzystać w ubiorze eleganckim, jak i tym bardziej codziennym. Niestety głównym problemem jest dbanie o nią, aby zbyt szybko nie zszarzała, więc powinniśmy decydować się tylko na białe koszulki z wysokiej jakości włókien. Innymi bardzo praktycznymi kolorami są czarny i granatowy, jednak musimy pamiętać, aby dbać o nie, gdyż wypłowiałe kolory, będą się prezentować nieestetycznie.

Podsumowanie

Jak widać po dzisiejszym artykule, wybór odpowiedniego T-shirtu jest trudniejszym zadaniem niż mogłoby się zdawać. Oczywiście możemy wydać pewną sumę pieniędzy na tanie, słabej jakości koszulki, lecz gdy zdamy sobie sprawę, jaka jest ich żywotność szybko zrozumiemy, że jest to tylko strata pieniędzy. Nie bójmy się wydać nieco więcej na T-shirt, gdyż będziemy pewni jego jakości i tego, że posłuży on nam przez długi czas!